Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jeszcze nie wieczór

(1)
Debiut fabularny Jacka Bławuta
  • 2009-05-16 12:49 | alfredo

    Re: Jeszcze nie wieczór

    Mądry i piękny film. Wierzę Panu Redaktorowi na słowo. Tylko ta ... nieszczęsna "polityka repertuarowa". Film " Jeszcze nie wieczór" dostępny jest w ośmiu miastach polskich.
    W kinach zwanych "tradycyjnymi". Próżne te apele na łamach "Polityki", że filmy godne polecenia są rozpowszechniane w śladowej ilości kopii dla niewielu widzów. Żadne kino wielosalowe nie ma w swoim repertuarze filmu Jacka Bławuta.