Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

SĘDZIOWIE OD ŻYCIA

(1)
2009-05-16 23:13 | a.gapa
Odnośnie artykułu dotyczącego śmierci 8 letniej Weroniki w domu dziecka jestem negatywnie zaskoczona artykułem w którym po 1. kilkukrotnie pojawia się źle napisana nazwa miejscowości: Wschowej, zamiast Wschowie po 2 niektóre zdania są niedorzeczne np: ,,Wiceprezes przytulski żałuje, ale jest pewien, że podwładny raczej nie złamał prawa''
To jest pewien? czy raczej?
Po prostu żenada.
Pani Ewo, nie postarała sie Pani tym razem.