Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Fabryka Warlikowskiego

(2)
Nowy Teatr Krzysztofa Warlikowskiego wystąpi 16 maja ze swoją pierwszą premierą. Spektakl „(A)pollonia”, złożony m.in. z tekstów Eurypidesa, Hanny Krall i Johna Maxwella Coetzeego, w lipcu grany będzie na dziedzińcu Pałacu Papieży na Festiwalu w Awinionie. U nas pokazy odbywać się będą w dawnej Fabryce Wódek Koneser, bo Nowy Teatr nie ma jeszcze swojej siedziby.
 • 2009-05-17 15:38 | xxx

  Re: Fabryka Warlikowskiego

  dzwiny tok myslowy, "nie sadzi sie juz nawet drzewek", no to co? Przeciez nikt nie ratowal ludzi za drzewko w Jerozolimie. Poniekad proces wrocil do poczatku. Chyba chodzi o wdziecznosc ludzka i o zycie drugiego czloweika, a nie o podziekowanie.
 • 2013-09-24 18:04 | bzik

  Re:Fabryka Warlikowskiego

  Lubię Warlikowskiego, bo pobudza do myślenia. zadaje pytania, nie jest sztampowy. Nawet jeśli czegoś nie rozumiem, nie wyłapuję, nie szkodzi, najważniejsze jest pobudzenie mózgu w innych niż zwykle wymiarach. i właśnie za to : szacunek (rzadkie słowo).
  A drzewek szkoda, bo one są taką wizualizacją, wręczenie czegoś tam gdzieś tam umyka, a drzewko zostaje i ... rośnie. To ładne.