Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wszechświat Lego

(2)
Pięć lat temu potężny rodzinny koncern produkujący Zabawkę Stulecia stał na krawędzi przepaści. Dziś tak się rozkręcił, że na każdego mieszkańca globu przypadają 62 kolorowe klocki.
  • 2009-05-18 18:34 | Adam88

    Re: Wszechświat Lego

    Dobrze, że LEGO ma się dobrze. To jedna z najlepszych zabawek na rynku.
  • 2009-05-20 20:53 | jajajajaj

    Jakość? Zajmuję się klockami od ładnych paru lat i ich jakość znaczączo spadła!!!
    Proszę sobie sprawdzić na opakowaniach z jakiego kraju pochądza klocki...3-4 i 5 cio letnie klocki zaczynają pękac w wyniku złego odlania studów, zaczynają się także pojawiać platikowe nadlewy itp itd.