Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ziobro będzie pozywał

(1)
Po wyborach do Parlamentu Europejskiego Zbigniew Ziobro wytoczy szereg procesów.
  • 2009-05-19 16:39 | ally

    Re: Ziobro będzie pozywał

    Ziobro i podobni jemu koledzy z tej malutkiej wzrostem partii powinni juz dawno odejsc w cien, powtarzaja wszyscy te same hasla w danym dniu - ciekawe kto im rozsyla codzienne tematy to poruszenia???? pewnie wódz głaszczac kotka wysyła sms - o ile potrafi !!!!
    A odnosnie komentarza Ziobry ze w Brukseli bedzie mial wqiecej czasu.... - to juz jawne chamstwo - czy on sadzi ze Polacy wybiora go do Europarlamentu po to , by czas ktory Europoseł ma posiwiecac na sprawy Polskie miałby zostać przetrwoniony przez Ziobrę na zalatwianie znowu swoich prywatnych spraw ?? Tego to już za wiele !