Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Helikopterom potrzebne szczęście

(2)
2009-05-21 03:08 | Polityka.pl
  • 2009-05-21 03:08 | z daleka

    Re: Helikopterom potrzebne szczęście

    Ale przeciez w czym tu problem? Nie mamy sprzetu ale nadrobimy to ludzmi. Zginal jedni wysle sie innych. To jest nasz silny punkt i to jest to co mozemy zaoferowac. U nas zycie ludzkie nie jest w specjalnej cenie i tym wlasnie zasluzymy sobie na uznanie naszych amerykanskich sojusznikow. Kazdy kto zna zrodla i okolicznosci tego skomplikowanego konfliktu wie, ze wysylanie tam wojska i to jeszcze na dodatek zle uzbrojonego, ktore ma wspierac Islamska Republike Prezydenta Karzaja, popieranego przez USA jest sprzeczne z polska racja stanu i nasza narodowa tradycja.