Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy posłowie zarabiają za dużo?

(1)
Libertas chce obciąć poselskie pensje. To tani chwyt wyborczy.
  • 2009-05-24 18:53 | demis

    Re: posłowie zarabiają za dużo

    i żadnego pożytku z ich pobytu w sejmie nie ma. Znamn jednego posła ,który ani razu nie zabrał głosu w sejmie a w gronie ludzi jak się spotkamy to udaje takie WAZNE POSLOWANIE ZE JAKBY WSZYSTKIE ROZUMYT POZJADAL. POWIEDZIALEM WSTYD WLADZIU ZYJESZ KOSZTEM WYBORCOW A ON NA TO JAK NIE JA TO KTO INNY BY ZYL W DOBROBYCIE. POZYCZKA ZACIAGNIETA TO 156.000 I JUZ PRZEWIDUJE ZE DO KONCA KADENCJI JEJ NIE SPLACI, MYSLI JAK OKLAMAC KANCELARIE SEJMU O SWOIM NIEUDANYM MALZENSTWIE,ZE MUSI KUPIC KAWALERKE BO ZONA GO WYRZUCILA. MALZENSTWO DOBRE, MIESZKANIE KUPIONE I WYNAJETE WIEC DLACZEGO ICH NIKT W TYM SEJMIE NIE PRZESWIETLA GDZIE ABW, I TAKICH ZLODZIEJI SEJMOWYCH JEST 80%. ODPOWIADAM NA PYTANIE STANOWCZO ZA DUZO DODTAJA PIENIEDZY TO SA KLAMCY I ZLODSZIEJE ZA PRZYZWO0LENIEM. A TAK DODAM ZE ZNAJOMY POSLEM Z NADANIA PISU- KOLEGA JEDEN Z WIELU /GLEMPA/