Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nad Szprewą bez zmian

(2)
W przeciwieństwie do Waszyngtonu, w Berlinie w wyborach prezydenckich nie wygrało hasło zmiany. W wyniku sobotnich wyborów Horst Köhler, zgodnie z oczekiwaniami, będzie jeszcze przez następne 5 lat zajmował berliński pałac Bellevue - siedzibę prezydentów RFN.
 • 2009-05-26 15:50 | Max

  Re: Nad Szprewą bez zmian

  Droga pani Hartwig

  Muszę zaprotestować przeciw określeniu Horsta Koehlera jako człowieka całkowicie przewidywalnego. Nigdy nie był Prezydentem bez własnego zdania. Często krytykował rząd albo miał inny punkt widzenia. Sama Pani to przyznaje pisząc o tym, że wetował On szereg ustaw. W Pani artykule czuć większą sympatię osobistą do Gesiny Schwan co jest oczywiście dopuszczalne ale niech Pani nie prezentuje Prezydenta Niemiec przez pryzmat własnych poglądów.

  Z wyrazami szacunku

  Max, maturzysta
 • 2009-06-03 13:35 | poco

  Re: Nad Szprewą bez zmian

  "..I nie będzie 1 września przemówienia niemieckiego prezydenta w polskim Sejmie - po polsku..." szanowna Pani redaktor, z całym szacunkiem dla niedoszłej prezydent Schwan, nie dajmy się zwariować, mamy już "swoich" reprezentantów niemieckiej racji stanu