Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

The Brew przypominają dawne, dobre czasy

(2)
Kiedyś Polska była w Europie tylko na niby.
  • 2009-05-30 09:42 | bluesfactory

    Re: The Brew przypominają dawne, dobre czasy

    Drobna korekta : Na koncertach THE BREW grają głównie swoje utwory. W niektórych z nich jest podobieństwo i całe takty ze znanych standardów. Tak zwanych 'coverów' jest naprawdę z umiarem, chociaż jak ktoś taki jak Clapton gra czyjś utwór, mówi się o 'interpretacji', jak to samo robi młody zespół , wtedy "gra covery". THE BREW to głównie energia, która płynie ze sceny przenosząca nas w najlepsze czasy Prawdziwego Rocka, bez technicznych fajerwerków i dźwiękowych eksperymentów, ale za to szczerze i do końca.
    Zapraszam na koncert Panie Wojtku !
  • 2009-09-05 09:29 | MAciek890

    Ja tez jestem fanem The Brew i jak tylko dowiedziałem sie ze beda koncertowac u Nas postanowiłem niezwłocznie kupic bilet i pójsc. Czy wybiera sie ktoś oprócz mnie??