Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Bankructwo stulatka

(3)
Na naszych oczach pada legenda motoryzacji - koncern General Motors. Sto lat - i wystarczy?
 • 2009-06-02 14:54 | Jacobsky

  Re: Bankructwo stulatka

  Sto lat ? O dwadziescia piec za duzo. To powinno nastapic mniej wiecej 20-25 lat temu.
 • 2009-06-02 16:42 | JSN

  Re: Bankructwo stulatka

  To jest jednak wielkie wydarzenie - oto prysnął mit amerykańskiej organizacji pracy i produkcji. Podobnie zreszta kilka lat temu pożegnono sie z mitem doskonałych finansow (Enron). Pozostaje jeszcze mit pucybuta ktory wyjdzie na milionera - ale już nie w przemyśle samochodowym
 • 2009-06-06 11:45 | Realista

  Gdzie tu masz upadek? Amerykanie zachłasnęli się lewym myśleniem od wschodu, związkowcy się rozhulali i utopili firmę debatując, anie pracując. Obrona General Motors polega na sprzedaniu fabryk europejskich (więc myślenie lewackie wraca do matecznika europejskiego i nie będzie infekować centrali), pracownicy kupują udziały przywilejami socjalnymi i wezmą się z powrotem do pracy kapitalistycznej. A my będziemy mieli dalej socjalizmy, nazizmy i kaczyzmy ("żyda goń, goń, goń" -najlepiej na rowerze).