Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

solidarność i Papież to marinetki Komunistów

(1)
2009-06-02 19:49 | maciejjj
Chyba najwyższy czas żeby polski naród zrozumiał że solidarność, papież, i przemiany to zaplanowany i idealnie przeprowadzony sposób przejęcia majątku Polski i pozostania przy władzy Komunistów.

Ludzie kto jest dzisiaj właścicielem majątku polski i kto ma władzę. To co zrobili komuniści to majstersztyk na skalę całego świata. Przejęli majątek Kraju i pozostali przy władzy. Mało tego przeprowadzili to tak że społeczeństwo uwierzyło w wielką solidarność i papieża i Wałęse- co było idealnym narzędziem by zmienić ustrój w oczach narodu i dalej być Panem i władcą.

Myślę że najwyższy czas aby Wałęsa, i inni wielcy Tego kraju którzy byli marionetkami w rękach komunisów w wspaniałej przemianie oswiecili Polski Naród i przedstawili Prawdę.

Gdyby Papież faktycznie był wielkim Polakiem to wypadało by żeby chociaż przed śmiercią rozpalił iskrę w sercach polaków, wyjawił tajemnice i swoją rolę w Przejmowaniu Majątku przez Komunistów i uświadomił społeczeństwo że jeszcze Polskę Można Odebrać Komunistom.

Może przyjdzie kiedyś taka chwila że większość Polaków - polskie społeczeństwo zorientuje się że jest zmanipulowane, i poprą ludzi - Prawdziwych Polaków- którzy wierzą żę polska Może być krajem w którym zapanuje Prawdziwa demokracja.

A tak zwanym Komunistom którzy dokonali cudu Przemiany Ustroju (oczywiście na Bardziej odpowiedni w obecnej sytuacji dla siebi) jednocześnie zachowując władze i dodatkowo przejmując majątek narodowy należy się wyraz Szacunku za tak wielką, przemyślaną i sprawnie przeprowadzoną akcję.

NO i należy zawsze pamiętać co i kto kryje się pod pojęciem KOMUNIŚCI