Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dziennik zbankrutował

(2)
2009-06-02 22:20 | ronin
No i stało się Dziennik został przejęty przez Infor Biznes wydawcę Gazety Prawnej w zamian za mniejszościowy pakiet akcji dla Springera. Redaktor już podobno podał się do dymisji, a czekają ich dalsze "szybkie zmiany personalne w kierownictwie". To koniec tytułu, na jesieni Gazeta Prawna ma powiększyć się o dział polityczny, kulturalny i sportowy z częścią dziennikarzy Dziennika. Ciekawe których?

Tak czy inaczej prawicowy eksperyment zdechł. Zamiast wyrobić sobie własną markę podpięli się pod Wyborczą jako antyGW i co oczywiste taka pasożytnicza strategia okazała się błędna, nie mówiąc już o bezkrytycznym poparciu dla kaczych rządów, z którego to musieli się rakiem wycofywać po przegranych wyborach. Zastanawiam się tylko czy gazeta będzie funkcjonowała do jesieni z nową redakcją, czy przestaną wydawać wcześniej.

http://wyborcza.pl/1,75248,6676808,Koniec__Dziennika___Od_jesieni_nowa_gazeta_Springera.html