Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

0,8

(2)
GUS podał najbardziej oczekiwaną informację gospodarczą roku.
 • 2009-06-03 08:05 | Binarek

  Pozytywne myślenie

  Fajne przesłanie artykułu na czas kryzysu

  Ostatnio zacząłem także wybierać polskie produkty.
  Nie są to już buble. Mają standard zachodni.
  Różnią się często jedynie tym, że nie mają wypromowanych marek i układane są na niższych półkach.

  Pozdrawiam
 • 2009-06-04 19:38 | Adwokat_diabla

  A czy ktos pomyslal o tym, ze wzrost konsumpcji ma cos wspolnego z emigrantami powracajacymi z zachodniej europy do Polski?