Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nastrój siadł

(2)
Bohaterem kampanii, po dziadku z Wehrmachtu, stał się odwetowiec i rewanżysta czyhający na polski Szczecin, domagający się rewizji zachodnich granic i unieważniający wynik II wojny światowej. Taka nasza tradycja. Bez Niemca nie ma w Polsce kampanii.
 • 2009-06-05 21:57 | Andrzej z Kalafiorni

  Re: Nastrój siadł

  Tjaa, niektore rzeczy (poglady, postawy) nigdy sie nie zmieniaja. N.p. p. Paradowska - raz szmatlawy pismak, zawsze szmatlawy pismak
 • 2009-06-06 11:22 | Sybirak

  Re: Nastrój siadł

  Pani Redaktor, pisze Pani: "Lech Kaczyński jeździ po polskiej prowincji z kandydatami PiS, wspiera ich tak jawnie, jak nie czynił tego nigdy Aleksander Kwaśniewski wobec kandydatów SLD (prezydent Kaczyński nie ma czasu na spotkanie z premierami Grupy Wyszehradzkiej, gdyż w tym czasie promuje w Nowym Sączu posła Pawła Kowala)."
  >A może by tak rozpocząć drbatę o finansowaniu kampanii wyborczej PiS? Myślę, że to niezgodne było z ordynacją wyborczą, ale niech się na ten temat wypowie Państwowa Komisja Wyborcza. Tylko, że tę dyskusję powinien rozpocząć ktoś znany, jak np. "Polityka". Może Pani Redaktor? Pozdrawiam.