Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mapa bocianich gniazd

(2)
2009-06-07 23:23 | Viki
Czy wiecie, że bociany zakładają gniazda nawet w Warszawie? :)
Znalazłam w internecie mapę, na której można umieszczać lokalizację gniazd z boćkami wraz z gniazdami. Zainteresowanych odsyłam na stronę www.vattenfall.pl/bociany - można tam też oglądać na żywo gniazdo z bocianami.
  • 2009-06-30 16:45 | malwinka

    Re: Mapa bocianich gniazd

    Mapa jest trochę "dziurawa". Jest w Polsce kilka miejsc zalepionych przez bocianie gniazda, ale jest sporo pustych placków. Mi się na stronie Vattenfall najbardziej podoba podgląd gniazda "na żywo". Widziałam już coś takiego tylko, że z gniazda w Ustroniu. Bardzo fajnie czasem zajrzeć, co boćki porabiają. A te Vattenfalla mają nawet swoje imiona - Tymek i Lotka.