Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wybory do Parlamentu Europejskiego

(4)
Znamy już oficjalne wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego.
 • 2009-06-08 00:22 | Wojciech

  Re: Frekwencja 25 % , to porażka na tle Europy

  Mała frekwencja nie wróży nic dobrego. W Europie zachodniej podobno przekroczyła 40 procent. Zaskakujący jest mandat syna byłego prezydenta Wałęsy. Jakie są jego zasługi polityczne, co on zrobił dla Polski i polskiej demokracji ? Okazuje się , że samo nazwisko daje fory. Na tej zasadzie to Doda, by wygrała z całą plejadą polityków już na starcie.
  "Jeżeli wybory by mogły coś zmienić , to dawno by były zlikwidowane". Miejmy nadzieję , że to zdanie jest tylko efektowne.
 • 2009-06-08 12:36 | Mikołaj

  Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego

  Może "Union for Europe of the Nations" powinno się przemianować na "Europa Narodu Polskiego", spadochroniarze z pisu zgarnęli prawie połowę kanapy...
 • 2009-06-08 14:45 | Anro

  A co dobrego zrobił Ziobro, Kamiński , Czarnecki ? Młody Wałęsa przynajmniej nie opowiada bzdur i ma solidne wykształcenie. To, co zrobił dla Polski jego ojciec wystarczy .
 • 2009-06-08 19:31 | Jermar2

  Re: Wybory do Parlamentu Europejskiego

  Wyniki wyborów w Zakładzie Karnym w Nowym Sączu
  UPR -1
  PSL -2
  Samoobrona -6
  PPP -2
  Libertas -6
  SLD -5
  Centrolewica -2
  Prawica RP -6
  PO -124 (76,5%)
  PiS -8