Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Fotografia uliczna

(1)
2009-06-08 11:36 | Janek
Witam! Pisze, ponieważ znalazłem kilka fotek na przystanku autobusowym w centrum Krakowa, fotki przedstawiają kilka dziewczyn, które swoje wakacje spędziły w Lublinie (wiem, ponieważ zdjęcie jest podpisane Bo pozować to trzeba umieć. Tutaj Lublin). Zainspirowało mnie to do pewnej twórczości, ponieważ na co dzień jestem fotografem amatorem, postanowiłem porobić zdjęcia pięknego Krakowa i zawieść je do Warszawy rozdając ludziom na ulicy, co Wy o tym sądzicie? Pozdrawiam Janek