Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Sądy i referenda

(2)
W każdym z państw Unii eurowybory znaczyły co innego. Nigdzie nie chodziło o wybór nowego Parlamentu Europejskiego.
  • 2009-06-08 15:45 | spajk

    Re: Sądy i referenda

    jesli wiec premier Jerzy Buzek ma jakies szanse na stanowisko przewodniczacego parlamentu, to chyba bardziej przymierzano do tej roli w parlamencie, ktorego kadencja wlasnie mija. nikt jakos nie wpadl na pomysl, ze moze po wyborach Buzek zawiadywac bedzie musial izba pelna skrajnych radykalow wszelkiej masci. czy ten ukladny, dobrze wychowany czlowiek poradzi sobie w tej roli?
  • 2009-06-09 17:15 | tomekkarol

    co jest niby skrajnego w francuskich zielonych????