Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Reni wyszła z dyskoteki

(2)
Może stracić starych fanów
  • 2009-06-08 23:53 | szil

    Re: Reni wyszła z dyskoteki

    rewelacyjna płyta! Był sobie paź wg mnie może kandydować na hit płyty
  • 2009-06-10 16:48 | FREZJA

    Reni jest NIESAMOWITA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pokazała wreszcie pokład swoich możliwości. Jestem zachwycona jej wrażliwością, ekspersją uczuć oraz głosem, który ma niepowtarzalną barwę, szczególnie gdy REni wyśpieuje samogłoski. Trochę aktorstwa też tam sie wkradło:))
    Z utęsknięniem czekam na 2 cz ILUZJONU. Wiem, że się nie zawiodę. Reni lirycznie jest niepowtarzalna!!!!!!!!!!!!!!!!!