Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jezioro z zasadmi

(1)
Antarktyczne jezioro Untersee będzie poligonem doświadczalnym dla badaczy pozaziemskiego życia.
 • 2009-06-11 09:25 | Lech Woj

  Re: Jezioro z zasadmi

  Wszystko to fajne,ale dajecie od dłuższego czasu pretekst do zwrócenia Wam uwagi na pisownię imion i nazwisk rosyjskich:Żeby Polityka anglikanizmami się posługiwała,to nie mieści mi się we łbie!Przecież to Słowianie,jak i my,a nasza gramatyka ma wiele wspól-
  nego z rosyjską.Czy nasza Polityka naśladuje pewnego producenta garnków,który swoje
  przaśne,włościańskie i dlatego słowiańskie nazwisko zmienił w pisownię angielską,co
  ktoś skomentował jak prostytucję gramatyczną?...Polityko! Ty nad poziomy wzlatuj!...........