Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Bledy lekarzy sa na cmentarzu

(2)
2009-06-11 16:55 | Anna Spyra
,Bledy lekarzy sa na cmentarzu"
Nie jedno zycie zgaslo dzieki obojetnosci lekarzy.
Nasze zdrowie i zycie jest w waszych rekach.
Nalezycie do elity w naszym panstwie jestescie bieglymi z tytulami.My nie mozemy waszych opinii zweryfikowac.Czesto nieslusznie nazywamy was ,,doktorami",,profesorami".Lekcewazycie pacjentow narazajac ich zycie.Szliscie na studia by pomagac ludziom kiedys skladaliscie slubowanie....
a ja powtorze za Mickiewiczem,ze kto przysiege naruszy,to biada jemu,za zycia biada i biada jego zlej duszy...Moja sprawa sie przedawni we wrzesniu.
www.bledylekarskie.pl historia Oskar