Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

PR przy kawie

(1)
2009-06-12 12:19 | AEGEE Katowice
Witam,
zapraszam na piąte i ostatnie przed wakacyjną przerwą spotkanie z cyklu "PR przy kawie".

We wtorek 16 czerwca o 17:30 rozmawiać będziemy wyjątkowo nie z jednym, lecz z dwoma gośćmi. Będą to Marcin Tutaj i Marcin Młodożeniec z katowickiej agencji PRIME PR. Tematem spotkania będzie tym razem PR terytorialny. Panowie pokażą prezentację pt. "Śląskiego grzech pierworodny - rola PR we wdrażaniu kampanii promujących region". Czy można zmienić niekorzystny wizerunek naszego województwa? Co można zrobić, by dobrze promować markę "śląskie"? Na te i inne pytania postarają się odpowiedzieć nasi goście.

Tradycyjnie już spotykamy się w kawiarni Tratata przy Teatrze Rozrywki w Chorzowie (ul. M. Konopnickiej 1).

WSTĘP WOLNY! Kawa gratis ;)

ZAPRASZAMY na naszą stronę www.prprzykawie.pl, gdzie znajdują się relacje i zdjęcia z poprzednich spotkań.

W miarę możliwości proszę o potwierdzenie przybycia na ten profil lub na email daria.erazmus@wp.pl

Partnerzy:

Kawiarnia teatralna TRatata przy Teatrze Rozrywki w Chorzowie

Mensa - wykwintny catering
www.mensa.com.pl

Organizatorem cyklu spotkań jest Europejskie Forum Studentów AEGEE
Katowice
www.aegeekatowice.org/


Pozdrawiam
Daria Erazmus
Koordynatorka projektu