Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Przed godziną zero

(9)
Po 'reelekcji' Mahmuda Ahmadineżada rośnie prawdo­podobieństwo izraelskiego ataku na Iran. Większość Izraelczyków uważa, że wojny prewencyjnej nie da się już uniknąć.
 • 2009-06-16 17:16 | mw

  Re: Przed godziną zero

  "Izraelski atak na Iran"? "Wojna prewencyjna"?
  Na podstawie jakich przesłanek takie wnioski? Sezon ogórkowy? Przecież nawet w "Fakcie" nie piszą takich bzdur. "Polityko", spójrz na dzisiejsze doniesienia i analizy sensownych mediów. I nie powtarzaj plot z kolejki do warzywniaka.
 • 2009-06-16 19:54 | Janka

  Re:ta wojna zmieni świat nie do poznania

  Tylko chory umysł "właścicieli" tego naszego świata może rozważać taki wariant polityki.
  Wojna zawsze przynosi rozwiązania zaskakujące pomysłodawcę wojny.
  Pierwsza wojna światowa zmiotła arystokrację europejską , która tę wojnę wywołała. Druga zbudowała potęgę ZSRR , a miała ten kraj zniszczyć. Ta wojna też przyniesie zaskakujące rozwiązania, ale jej pomysłodawcy są zachwycenii przeogromną władzą jaką zdobyli na świecie. Zobaczycie za parę lat, świat będzie inny, bo przecież tak jak jest obecnie nie może być. Głupota i arogancja kolejnych "Napoleonów" będzie sprowadzona do normalnych wymiarów lokalnego oszołomstwa.
 • 2009-06-16 20:12 | POLONIA-SAWA

  Re:Kto w Polsce panikuje ?

  Prasa brukowa na zachodzie zajmuje sie plotkami ,ale nie POLITYKA ,zrobcie wreszcie
  w POLSCE to samo, bo to naprawde niebezpieczna "zabawa" na co pozwala sobie
  w tym wypadku POLITYKA.
  Ludzie ,przestancie panikowac ,bo to nie wiadomosci tylko dezorientowanie Polakow !!!!!
  SALUTE
 • 2009-06-16 22:03 | michrich

  Re: Przed godziną zero

  Prewencyjne derzenie na Niemcy Hitlerowskie w1934 roku lub na Rosje Bolszewicka w 1919 roku zaoszczedzilo by Swiatu wiele nieszczesc.
 • 2009-06-16 22:14 | michrich

  Re: Przed godziną zero

  . Obawa przed irańską dominacją w regionie doprowadzi przypuszczalnie do natychmiastowych zbrojeń nuklearnych Arabii Saudyjskiej i Egiptu, a taka równowaga sił byłaby czynnikiem stabilizacyjnym.
  ***
  -Chyba ze Arabie Saudyska opanuje Al Kajda, a co wtedy?
 • 2009-06-17 09:05 | sławek m.

  Re: Przed godziną zero

  "Atak prewencyjny" to jest normalna napaść na suwerenny kraj, jakich Izrael dokonwał już wiele w swojej historii. Autor też pisze o rakietach Jerycho z których "niektóre mogłyby być uzbrojone w głowice niekonwencjonalne". Czyli Izrael zaatakuje Iran przy pomocy broni masowego rażenia. I to Iran ma być zagrozeniem dla pokoju i stabilizacji na bliskim wschodzie?
 • 2009-06-17 21:17 | PolakZaGranica

  Re: Przed godziną zero

  co to za bzdury?? czy polacy naprawde sa tacy glupi. ten raportarz widac byl pisany kilka dni temu. o obecnej sytulacji w Iranie nic tu niema. Czysta propaganda. Naprawde mi przykro to czytac. Prawdziwe newsy tak wyglondaja: http://news.bbc.co.uk/
 • 2009-06-20 00:32 | www.glosiranu.blog.pl

  W sobotę kolejna demonstracja w Teheranie !!!!

  W sobotę o 16.00 w Teheranie kolejna demonstracja. Wesprzyjmy Irańczyków w dążeniu do wolności i demokracji w tak ważnym dla nich momencie historii!
 • 2009-06-21 13:55 | michrich

  slawek m:
  I to Iran ma być
  zagrozeniem dla pokoju i stabilizacji na bliskim wschodzie?

  ***
  Juz jst bo finansuje terrorystyczne organizacje na bliskim wschodzie i glosi tzw martyrdom czy li samobojczy terroryzm co prawdopobnid slawkowi m odpowiada tak dluga jak dlugo spomniany terroryzm godzi w tych ktorych slawek m nienawidzi osobiscie.