Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Europejskie rozdanie

(4)
Mało przyzwoicie brzmią słowa 'anonimowych polityków PO', mówiących, że Lewandowski jest 'swój', a Hübner jest 'ciałem obcym'.
 • 2009-06-17 13:46 | Poraj

  Re: Europejskie rozdanie

  Kiedy czytam "anonimowy polityk (----)", to jestem przekonany, że w 80% przypadków jest to wymysł dziennikarza.
 • 2009-06-17 14:49 | mw

  Chyba tak. To poważny problem, bo przecież media, gdy stają (w naszym imieniu?) w opozycji do władzy, nie mogą ujawniać tożsamości informatora. Ale to może funkcjonować właściwie tylko w sytuacji wysokiego morale dziennikarzy. A mam/y co do tego morale (chyba uzasadnione?) wątpliwości.
 • 2009-06-17 17:09 | ossa

  Re: Europejskie rozdanie

  Kompetencje Danuty Hubner są poza dyskusją. Wątpliwości budzi natomiast dokonana przez Nią zmiana "barw klubowych". Bo co np. mówiono by o lojalności Lewandowskiego lub Saryusz-Wolskiego, gdyby w podobnej sytuacji przenieśli się do SLD lub PiS.
 • 2009-06-17 18:36 | anro

  Re: Europejskie rozdanie

  Ubieganie się o mandat europosła i jednoczesne plany objęcia stanowiska komisarza , jest zwykłą pazernością polityków i asekuracją mającą zabezpieczyć wysokie dochody w przypadku, gdy nie " wypali" jedna z opcji. Podobnie jest z ubieganiem się o mandat europosła, gdy sprawuje się mandat posła na SejmRP. Ponadto jest to przejaw lekceważenia wyborców, którzy oddali swoje głosy na konkretną osobę i być może, nie życzą sobie, by miejsce posła lub europosła zajmował ktoś, kto nie miał ich poparcia.
  Serdeczne pozdrowienia i wyrazy uznania dla Pani Janiny i jej wspaniałych komentarzy.