Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Złoty róg

(1)
Szef dyplomacji Radosław Sikorski przypomina, że Ukraina zmarnowała dwukrotnie okazję doszlusowania do Europy i warto, by nie przegapiła kolejnej szansy.
  • 2009-06-18 03:12 | Danka

    Re: Ukraina powinna szukać własnej drogi

    Ta którą wybrała Polska, to droga do utraty suwerenności i rozpłynięciu się w nijakości konsumpcji na poziomie sprzątacza i użytkownika samochodów z drugiej ręki. Teraz wracają ludzie młodzi z Unii Europejskiej przeganiani przez tubylców pozbawianych pracy.
    Zobaczymy jak będzie wyglądała ta faza neokolonializmu. Kraj bez własnych banków i bez tożsamości narodowej to kraj do wynajęcia. Armia takiego kraju to armia do wynajęcia w obronie intersów korporacji globalnych. Czy taką drogę podpowiadają Ukrainie wasale UE ?