Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ochotnik

(5)
O Piotrze Kownackim znajomi mówią, że od lat zręcznie lawiruje. Bankowcem został dzięki AWS, wiceprezesem NIK dzięki UW. Od kilku lat stoi za nim PiS.
 • 2009-06-18 10:15 | @mario

  Re: Ochotnik

  Ma sie rozumieć że ów pan nie ma nic wspólnego z jakimkolwiek kapitalizmem politycznym, szarą siecią polityczno-biznesową czy nie daj boże ciemnym układem. Pan K. jest wybitnym patriotą myslącym jedynie kategoriami dobra społecznego. Czy w innym przypadku Leszek i Jarek postąpiliby inaczej? Ufff, ale naopowiadełem pierdół.
 • 2009-06-18 22:37 | anro

  Re: Ochotnik

  W każdym wystąpieniu tego pana widać miernotę i krętactwa. Trzeba być bardzo naiwnym, by dawać się nabierać tego typu osobnikom, znawcom wszystkiego i niczego.Jak można otaczać się podobnymi ludżmi i powierzać im odpowiedzialne stanowiska państwowe i gospodarcze?
 • 2009-06-19 22:20 | Gaba

  Handel szpitalnymi długami

  O ile dobrze pamiętam, nie tak dawno Polityka pisała o patronacie p. Kaczyńskiego nad kancelarią z Trójmiasta, która handlowała szpitalnymi długami, warto przypomnieć i rozwinąć ten wątek.
 • 2009-06-20 01:40 | lombard

  Re: Ochotnik

  W PGR Jackowo chodza sluchy, ze pan K. kryje bylego konsula, za prawdopodobne przekrety przy wlasnie zakonczonym remoncie konsulatu i niejasnych okolicznosciach polonijnych imprez organizowanych w Chicago.
 • 2009-06-20 17:40 | sd

  wpierw powinien sie ogolic isc do fryzjera i umyc