Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Gabinet wzięty!

(5)
Grzegorz Napieralski wygrał wybory o fotel szefa klubu parlamentarnego, ale nie zlikwidował żadnego problemu.
 • 2009-06-18 11:04 | malgo

  Re: Gabinet wzięty!

  Mieli mlodzi wniesc nowa sile do SLD, nowe wizje i program. A wszytko jest po staremu, Napieralski marzy tylko o wladzy ale nie o programie, nie ma w nim idei lewicowej. Dalczego nie sprzeciwia sie w Sejmie prawicy, ktora wszytko bieze, gdzie sa wytapienia, glosy poslow lewicy chcociaz wobec in vitro... etc. w polsce nie mamy ani Obamy a ni Dany Cohin-Bendit... ale mamy za to wszedzie konserwatystow.
 • 2009-06-18 18:54 | sg

  brawo grzesiu nie słuchaj nibyredaktorków rób swoje
 • 2009-06-18 23:46 | zanceps

  Re: Gabinet wzięty!

  Pytanie: Co z kobietami lewicy??
 • 2009-06-19 03:01 | Janka

  Re: Napieralski czy Tuska dyndalski ?

  Czym się rózni SLD od Platformy ? Okazuje się, że socjaldemokracja w tym wydaniu jest zupełnie bez wyrazu, trudno normalnemu zjadaczowi chleba rozpoznać liberała od zlitujsięboże socjalisty ? Jak tak dalej będzie, to zostaną tylko dwie partie w Polsce i to jest zagrożenie realne. W tak zwanych demokracjach , gdzie pozostały na parkiecie dwie partie, to one pozorują różnice programowe, a naprawdę rządzą bankierzy , które w demokracji zastępują Biuro Polityczne KC KPZR. Czy tak to miało być ?
 • 2009-06-20 11:59 | zenobiusz

  W Polsce to rządzi kler katolicki nie PO czy PIS. A Napieralskiemu
  trzeba dać szansę. Marginalizuje się Go na kazdym kroku bo jest
  groźny dla dwóch prawicowych styropianowych partii.W tej chwili
  Biuro Polityczne zastąpił Episkopat a oddziały terenowe kurie
  diecezje i parafie ,bez przyzwolenia ich nie zapadnie żadna ważna decyzja.
  Lewicy nie dopuszcza się do środków masowego przekazu radio i tv.