Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Gdzie jest mój głos?

(2)
Za protestami w Iranie nie stoją siły obce. W najbliższych dniach, a może godzinach rozstrzygną się jego losy.
 • 2009-06-18 13:46 | marszal80

  Re: Gdzie jest mój głos?

  Eksperyment turecki nie jest powszechny w świecie islamskim. Duchowni uważają iż islam i demokracja nie współgrają ze sobą. Niestety regułą jest iż w krajach islamskich mamy różne formy autorytaryzmu czy wręcz dyktatury. Ajatollahowie sprawujący rzeczywistą władzę nad rządem dusz nie pozwolą na uszczknięcie im odrobiny tej władzy. Nie sądze aby zmiany odbyły się w drodze ewolucji. Na rewolucje również się nie zanosi. Czyli pozostanie status quo.
 • 2009-06-18 22:25 | michrich

  marszl80:
  Ajatollahowie sprawujący rzeczywistą władzę nad rządem dusz nie pozwolą na uszczknięcie im
  odrobiny tej władzy

  ***Pdobnie jak Kosciol Katolicki w sredniowieczu i "wladza radziecka" w 20 - tym wieku