Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pompowanie sodówy

(5)
Migalski na prezydenta? Pomysł prezesa Kaczyńskiego skierowany jest raczej do Zbigniewa Ziobry.
 • 2009-06-19 13:32 | mihal

  Re: Pompowanie sodówy

  Każdy polityk chcialby być prezydentem, i cóż w tym dziwnego? Powiedzial w miarę szczerze, ze ma takie ambicje.

  poza tym w 2015 r. sytuacja PiS, Ziobry czy kaczyńskich moze byc zupełnie inna niz dziś. Trudno przewidzieć przyszłosc.
 • 2009-06-19 14:15 | Krzysio

  Re: Pompowanie sodówy

  Oni wszyscy to polityczni chuligani,szkoda o nich mowic i pisac!
 • 2009-06-19 16:17 | Levar

  Re: Pompowanie sodówy

  "Jedną ze szkód jaką nam wyrządził prezes Jarosław Kaczyński ........."
  Jesli Kaczynski wyrzadzil WAM jakakolwiek szkode, to chwala mu za to.
 • 2009-06-20 03:22 | Danka

  Re:czy politycy nie widzą ,że idzie burza ?

  To teatralne zejście ze sceny będzie pełne patosu , intryg i dramatycznych gestów. Teatr na miarę epoki , która tonie w telewizyjnych widowiskach i przemilczanych tragediach.
  Mam nadzieję , że kolejnym prezydentem , nie będzie Tusk , ani Kaczyński .
  Dość fałszywych kombatantów , którzy wyparli się własnego pochodzenia politycznego.
  Korporacyjne media w Polsce są moralnie zdeprawowane i one mogą lansować jednego z tych panów , jako antidotum na drugiego ?
  Obym się myliła , ale mam ich serdecznie dość , patrząc z przerażeniem na nadciągającą falę bezrobocia , po powrocie z wygnania setek tysięcy młodych Polaków.
 • 2009-06-21 00:06 | bala

  Re: Pompowanie sodówy

  Pana Prof. W.Władykę bardzo sobie cenię, wsłuchuję się w Niego, Jego komentarze w radiu Tok-fm/piątek/ stanowią podstawę, żebym pomyślała, zastanowiła się...co wokół mnie w tzw. świecie politycznym. Wyważony sąd/ i piękny głos "radiowy"/ powoduje, że swojej emocjonalności daję upust. Słucham wyważona. Ale tekst zapisany już mniejsze na mnie wywiera wrażenie, bo zbyt oczywisty, bo, wiadomo, jaki zamiar J.Kaczyńskiego-wyciągnąć "pół" asa /Migalski/ "machanie palcem wskazującym", choćby asem się stał-ale, to daleko, za ileś tam lat ,a Kaczyński o teraz myśli, zagrożony Ziobrą wyciąga "miecz drewniany", promuje nie-jednostkę,kogoś, o którym sądzi, że mu nie zagrozi. I, oby się nie pomylił, bo już jednak ten "gość" zaistniał,już -pomimo porażki w naukowych zmaganiach-osiągnął to, o czym "zwykły" dr hab. nie mógłby nawet pomarzyć,już euro...,za chwilę w swych gładkich wypowiedziach uwiedzie naród. I w tym sensie zgadzam się z prof.Władyką. Ale jemu "woda sodowa" uderzy, gdy poczuje, że wygrał - wcześniej będzie udawał, że uczciwie katolicki. Skromny w nadmiarze. Dla dobra Polski.
  Serdecznie pozdrawiam Profesorze bala