Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Rozpacz z powodu utraty laptopa

(6)
Coraz bardziej zrastamy się z komputerami, stopniowo postępuje cyborgizacja – nie taka z komiksów s.f., gdzie w ludziach wirują kółka zębate, ale cyborgizacja mentalna, informacyjna.
 • 2009-06-23 09:46 | Bluberd

  Re: Rozpacz z powodu utraty laptopa

  Kup sobie maca. Przesiadka ze starego na nowego trwa pol godziny i wszystko wyglada tak samo, jest w tym samym miejscu, a programow tez nie trzeba instalowac od nowa, po prostu sa.
 • 2009-06-23 11:55 | pxl666

  zandego maka - robisz instal wszystkiego i ghost, potrzebne dane wypychasz na serwer z backupem i po klopocie
 • 2009-06-23 16:12 | Mortarien

  Ghostem nie przesiadasz sie z jednego komputera na drugi, tylko "odswiezasz" system - sterowniki. Maki owszem, dobre, do momentu, az sie zepsuja, a wtedy niemozliwoscia jest je naprawic, bo nie sa zaprojektowane do jakiejkolwiek interferencji - chocby tak prostej, jak wymiana baterii, niemozliwa w makach. Nie wspominajac o koszcie. Pracuje przy naprawie komputerow, mialam do czynienia z wieloma makami i taka jest smutna, choc nienaglasniana prawda. Technologia pedzi naprzod i nic jej nie zatrzyma.
 • 2009-06-24 02:08 | kapela

  Dlaczego nie mogę czytać Jacka Dehnela?

  http://popkulturalny.blog.polityka.pl/?p=812
 • 2009-06-24 07:53 | a

  :)))))))
 • 2009-06-25 23:13 | klucznik

  Re: Rozpacz z powodu utraty laptopa

  Moja znajoma ostatnio zakupiła laptopa Mac'a. Wyszukała najpierw na tlux.pl po pytała o opinie no i w końcu zakupiła. Teraz traktuje go trochę jak swoje dziecko....codziennie czyści, głaszcze nie długo pewnie zacznie z nim rozmawiać. :D Moim zdaniem Mac'i są może i ładne ale wynika to raczej z faktu, że ten komputer od A do Z zaprojektowany jest przez jedną firmę - tworzy jedną dopasowaną całość. Nie ma tu takiej różnorodności jak przy PC.