Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

CBA łamie konstytucję

(3)
Konia z rzędem temu, kto uzasadni dlaczego CBA miało prawo (i jeszcze przez rok będzie miało) gromadzić dane dotyczące m. in. pochodzenia rasowego, a nawet informacje na temat życia seksualnego obywateli.
 • 2009-06-23 17:28 | Bywalec2

  Re: CBA łamie konstytucję

  Gwarancja na polityczne przezycie juz dla Hoovera i jego FBI, bylo to samo co obecnie dla Kaminskiego i CBA. HAKI i to haki na wszystkich. Innego wytlumaczenia nie ma.
 • 2009-06-23 17:53 | Binarek

  CBA łamie konstytucję

  Pewnie i zgodziłbym się na rozszerzenie informacji o obywatelu gdyby zakazane byłaby instytucja kontrolowanej prowokacji.

  Sytuacja gdy dajemy takiej instytucji jak CBA pełną wiedzę o ludziach, pozwalamy aby jej szefowie byli wybierani po linii partyjnej i aby funkcjonariusze takiej instytucji mogli stosować prowokacje wobec jednostek to jak hodowanie Quasi -SB
 • 2009-06-25 11:04 | ewunia

  Re: CBA łamie konstytucję

  mysle ze PIS piszac ustawe o CBA wzorowalo sie na PRL-u.wladza zbiera haki na obywatela i trzymala go krotko za morde. teraz w imie walki z korupcja tez taki byl zamiar.kazdy mial sie bac. jak zwykle u nas chciano bardzo dobrze a wyszlo kompletnie do luftu.szum wokol walki z korupcja tez jakby przycichl i nie wiem czy braklo tych co daja ,czy tych co biora,wiem jedno bez koperty nic nie zalatwisz.