Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pokonany

(1)
Odeszła legenda, ikona popkultury, w dodatku nieporównywalna z żadną inną.
  • 2009-06-26 16:06 | Gosienka

    Re: Pokonany

    Czy rzeczywiscie pokonany? Bylam jedna z tych osob, ktore w dzien przedsprzedazy staraly sie o bilet na londynski koncert. Z kazda sekunda miejsc bylo coraz mniej. Po godzinie staran udalo sie zdobyc dwa miejsca na wrzesniowy koncert...
    Nigdy juz sie nie dowiemy czy ta trasa bylaby porazka czy spektakularnym powrotem Krola Popu - ja jednak wierze, ze gdyby nie smutne wydarzenia zeszlej nocy we wrzesniu spelniloby sie moje marzenie z dziecinstwa i na zywo ogladalabym dowod, ze MJ byl i na dlugo (jesli nie na zawsze) zostanie najwieksza gwiazda muzyki pop.