Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Chłodny jazz

(1)
Drugi tom jazzowej kolekcji „Polityki” zawiera klasyczne nagrania Milesa Davisa. „The Complete Birth Of The Cool” to początek jego kariery.
  • 2009-06-26 19:39 | Tribute to Mulligan

    GERRY MULLIGAN NIE GRAŁ NA TRĄBCE

    "Gerry Mulligan tak jak Miles grał na trąbce i fascynował się bebopem"
    Z tego co wiem Gerry Mulligan jest uważany za największego jazzowego saksofonistę barytonowego i nie trzeba być specjalnym znawcą żeby to wiedzieć. Taki błąd naprawdę wpływa negatywnie na ocenę kompetencji osób piszących te artykuły o jazzie.