Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Cześć, Rafał

(11)
Prawie anonimowy, outsider, uzyskał 47 wynik wyborczy w Polsce. Rafałowi Trzaskowskiemu w kampanii do europarlamentu pomagali znani artyści, aktorzy i wolontariusze.
 • 2009-06-27 17:44 | danka

  Re: Boże mu błogosław, na tej nowej drodze

  ...gdyby jeszcze w przyszłości Rafał Trzaskowski znalazł dla Polski sposób jak odzyskać suwerenność i panowanie nad własnym, polskim majątkiem narodowym, wypracowanym przez powojenne pokolenia , a przechwyconym w podstępny sposób przez tych, którym teraz służy jako urzędnik molocha zwanego Unią. Nadzieja jest w tych młodych Polakach którzy nie poniżyli się w oczach opinii publicznej zmieniając skórę po zmianie ustroju.
  To pokolenie "kombatantów-gadżetowców" z "Platformy Owadów" i PiS, powinno jak najszybciej zniknąć z politycznego krajobrazu Polski.
 • 2009-06-27 19:19 | rak41

  Cześć,Rafał pozdrowienia od Stefan.Polityko! jedziesz ostro w dół.
 • 2009-06-27 21:07 | mandragora

  Re: Cześć, Rafał

  Lider pokolenia? Raczej lider tzw. warszafki, czyli małej w skali kraju grupy takich jak on, bogatych, wykształconych i światowych, i to raczej nie tych, którzy sukces zawdzięczają wyłącznie sobie, ale osobników z tzw. rodowodem. Z pozostałą, znacznie większą częścią swojego pokolenia, która ma zupełnie inne życie i życiorysy, ten pan ani nie potrafi, ani nie ma o czym rozmawiać.
 • 2009-06-27 23:10 | Piotrek

  Bardzo w dół, kto kazał Krysce napisac taki artykuł?
 • 2009-06-28 09:39 | wycialem ten artykul pierwszymi nozyzczkami

  Re: Cześć, Rafał

  ojejku strasznie sie zawiodlem na 'polityce' najpierw pisze ze jakis rudimino odwiedzil wszystkie kraje swiata a teraz robi taka chalturnicza reklame jakiemus narcyzkowi z wawki. zawsze cenilem was za realizim, trzezwosc, dystans i co tam jeszcze was odroznia od 'faktu' a tu taka chala taniocha ble ble o kurcze az mnie zamdlilo. gosciu smieje sie z tych swoich wyborcow ktorych tak latwo nowoczesnie zmanipulowal bo to byly przeciez cwiczenia z socjotechniki i zwyklego wkrecania! i pomyslec ze kiedys 'polityka' zarzucala 'gw' hagiografie w pysko po prostu w temacie jakiegos burmistrza niepolomic, szkoda ze sie tak skomercjolizowalisie a moze chociaz trzeba bylo sie pytlakowskiego spytac o zdanie. oj zniesmaczony to powiesc milicyjna a nie rzetelne dziennikarstwo.
 • 2009-06-28 12:25 | papatki

  Dzieks moderku ze to pusciles to bylo takie spontaniczne pewnie nieposkladane ale w sumie dalej wszystko podtrzymuje. Dalej nie moge uwierzyc i to od chwili jak 'tvn' tez pokazalo pana rafala jaks super trendy cool goscia. Skad kurcze ta zmowa zdawaloby sie przytomnych publikatorow w kierunku jakiegos zatracenia nad tym manipulantem??? Dlatego ze sie puscil w juuutjubie? Rafal, jezeli to czytasz (a wiem ze tacy jak ty gooogluja sie bez konca) ta wiedz prosze ze wstydze sie za twoich wyborcow ktorzy kupuja image jak bajke z 'Hello'.
 • 2009-06-28 16:20 | Ana

  Re: Cześć, Rafał

  Co za beznadziejne komentarze!! Przyklad polskiej bezinteresownej zawisci.
  Zamiast sie cieszyc,ze Polske reprezentuje ciekawy i wyksztalcony czlowiek,majacy najlepsze intencje..........................ach szkoda slow.Jakie to polskie-innym zazdroscimy,a swoich gnoimy?!
 • 2009-06-28 17:37 | niewyrafany!

  ale z czego tu sie cieszyc? ze rafal wlasnie odkryl ze narod jest glupi i to kupi? ze ma kumpli i pomysly na siebie? ze sie sprytnie ulokowal w brukselce? zauwaz ze twoi rodacy stali sie slugusami europy na lasce zachodu, milion w samym ukeju na pracach ponizej dumy i uprzedzenia a w kraju bieda i bezrobocie, rozwarstwanie, rozpasanie kosciola itepe Kogo wiec ten ciekawy rafcio reprezentuje? I jakie sa naprawde jego poglady bo poza paskudnym lansem nic tu nie widze. Ale niech i salon warszawski szczytuje! Tylko dlaczego 'Polityka' leci na ten lep? Przypadek czy kolezenstwo? A podobno tak bywa tylko w konkurencji chociaz deklaracji nie bylo tak jakos wyczytalem przez lata, ba nawet placilem co tydzien teraz olewka.
 • 2009-06-28 22:11 | Wojciech

  @Ana
  te komentarze są normalne. Szkoda wykształconego Polaka na delegata do tej Wieży Babel, która służy zupełnie innym interesom niż głosi w mediach. Szkoda też , że on reprezentuje Platformę, poniewaz partie liberalne, bez programu, najczęściej są zbiorowiskiem karierowiczów reprezentujących siebie i swój własny nos.
  Miejmy nadzieję , że w przyszłości pan Rafał zmieni orientację polityczną i zamiast służyć globalistom , przypomni sobie o tym narodzie, którego wykorzystuje się jako chłopca na posyłki lub szczekającego na sąsiadów kundelka.
 • 2009-06-29 00:11 | były spadochroniarz

  Rafał...hej

  Masz dużo "życzliwych przyjaciół"....ale życzę Ci powodzenia...bo stać Cię na to.
  Poczytałem o Tobie a Ojca słuchałem i jestem pełen uznania to czego dokonałeś zanim Cię wybrano.
  Powodzenia..
 • 2009-06-29 21:16 | trzydzieścidziewięćipół

  Jestem trochę starszy

  więc pewnie z innego pokolenia już - ale szczerze życzę Panu powodzenia. Jeśli to prawda co piszą w tym tekście o Pana domu rodzinnym , to zapewne nie zareaguje Pan inaczej jak wzruszeniem ramion na bełkot frustratów, którzy mamroczą coś o suwerenności i wieży Babel.
  Życzę sukcesów.