Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Powódź na południu Polski

(1)
Do środy 1 lipca, jak zapowiadają synoptycy, możemy się spodziewać kolejnych burz i opadów. Mieszkańcy południowej Polski z niepokojem spoglądają na niebo.
 • 2009-06-29 11:07 | matyr

  Re: Powódź na południu Polski

  witam szanownną redakcję,
  bardzo bym prosił o kilka wyjaśnień.
  w mediach słyszy sie jazgot jak to kolejne ekipy rządzące nie potrafią rozwiązać problemu powodzi i ich ofiar. jak to co rok zalewa ludzi i ich dobytek a władza nic.
  (nie mam nic wspólnego z polityką)
  proszę o wyjaśnienia specjalistów dotyczące wydawania pozwoleń na budowę na terenach zalewowych, wydawania pozwoleń na wycinki drzew w górach i obszarach chronionych, wydawanie pozwoleń na utwardzanie terenów, czym uniemożliwia się wsiąkanie wód deszczowych. proszę o wyjaśnienia jakie sa normy gęstości zaludnienia w obszarach szczególnie zagrożonych zalaniem w związku z ich ewentualną ewakuacją...
  pytania można mnożyć.
  zanim podejmiemy się kolejnej ofiary na rzecz koejnych "idiotów" , proszę o wyjaśniena.
  dziennikarstwo to nie tylko wyciskanie łez współczucia. dziennikarstwo to przede wszystkim PRAWDA. choćby bolesna. ale prawda
  maciej