Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Strategiczny powrót

(3)
Rosja wraca do Afganistanu z nową strategią. Tym razem stawia na Pusztunów.
 • 2009-06-29 21:09 | Adriana

  Re: Strategiczny bełkot ?

  Taki bełkot jaki uprawiają media cytując "fachowców" od talibów, to nawet za PRL-u by się wstydzili. Co tam robią Polacy i jaki Polska ma interes w tej awanturze oligarchii globalnej ?
  Rosja nie poprosiła , ani nie zmusiła członków Układu Warszawskiego do udziału w tamtej awanturze, ale ci "demokraci" nie pytają żadnego narodu o zgodę , tylko wymuszają udział obcych wojsk posługując się wasalami z "Platformy Owadów". Taki to jest ponury obraz tej globalnej nędzy moralnej?
 • 2009-06-29 22:14 | tokaj

  Jak Kuba Bogu.........................

  Kiedy Sowieci stali w Kabulu, powstańcom pomagali Amerykanie. Sytuacja się odwróciła, nie ma co wytykać....................
 • 2009-12-14 17:33 | Mieczysław S.Kazimierzak(Mieczsilver)

  Walka zła ze złem.

  Przyroda nie znosi próżni.Od czasu totalnej walki zła ze złem to jest faszyzmu z komunizmem mamy nową lokalną odsłonę.
  Biora w niej udział i polscy najemnicy służąc interesom wynikającym z nadużywania bezwzględnego prawa silniejszego.