Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dom dusz

(5)
Po niemal stu latach pozostawania własnością prywatną dom, w którym przez rok mieszkała siostra Faustyna Kowalska, wystawio­no na sprzedaż. Kupić go chce kuria warszawsko-praska. A wraz z nim historię rodziny, która przygarnęła najsłynniejszą polską świętą.
 • 2009-07-01 13:09 | Kmicic

  Re: Dom dusz

  Co za piękna historia! Tylko pogratulować dziennikarce, że do niej dotarła.
 • 2009-07-04 10:55 | www

  Ech... ludzie, ludzie...

  kiedy zmądrzejecie?
 • 2009-07-04 19:10 | alice

  Re: Dom dusz

  Kraj cudow i swietych. Jedynym cudem jest to ze jeszcze jakos funkcjonuje. Wlasnie; byle jak, byle do nastepnego cudu.
 • 2009-07-04 22:00 | artex

  Re: Dom dusz

  No proszę, ile ciekawostek w jednym tekście. Polski światek wiary w pigułce.
 • 2009-07-05 01:16 | momo

  A jak zarobiła na wiano - skromne zresztą , to Kk pozwolił łaskawie wstąpić do zakonu , gdzie z
  powodu owego skromnego wiana tyrała jako podrzedna słuzebnica boska , targając dla zdrowia / juz była chora / wory z mąką aby lapiej wywianowane siostry miały chlebuś i ciasto !
  Potem , gdy juz miała wizje , Kk stwierdził że jest nienormalna . Nóż się w kieszeni otwiera !!! Nic dziwnego , że niejaki Michael Jackson chciał parę lat temu wybudować w Polsce wesołe miasteczko aby / jak stwierdził / " przywrócic Polsce honor i godność " . Tu następuje drugie otwarcie noża w kieszeni !!! .....Sądzę , że ten rok w inteligenckim żydowskim domu to najlepsze chwile jej życia .