Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kampania Wyborcza 2007r.

(1)
2009-07-02 17:35 | Cheesy
Witam!

Mam gorącą prośbę do wszystkich forumowiczów. Za dwa miesiące bronię pracę magisterską n/t: "Pozycja i rola informacji internetowych w wyborach parlamentarnych 2007r."

Jednym z podstawowych elementów pracy jest analiza ankiety dostępnej pod adresem:

http://tnij.com/ankieta177

Bardzo gorąco proszę wszystkich o poświęcenie 1 minuty swojego cennego czasu i jej wypełnienie.

Z góry bardzo serdecznie dziękuję!

Pozdrawiam!
Marcin Serkiz