Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Srebra na sprzedaż

(6)
W Stronnictwie Demokratycznym, partii, którą od niedawna rządzi Paweł Piskorski, widać wyraźne ożywienie, które można nazwać finansowo-politycznym.
 • 2009-07-03 05:48 | Wojciech

  Re: potrzebny jest ktoś trzeci...

  Dosć tych telewizyjnych " twarzyczek bohaterów". Koniec z kombatantami Solidarności , którzy wyparli się etosu tego związku, a na jego plecach weszli do rządu i stworzyli synekury dla siebie i własnych kolegów. Dość tych dozorców na stanowiskach ministrów, pilnujących domów niemieckich milionerów. Potrzeba zmian.
 • 2009-07-03 11:55 | ktos

  Re: Srebra na sprzedaż

  było sobie PO... jeszcze troche i po PO! ;p
  www.jednymglosem.pl
 • 2009-07-03 19:39 | lecher

  Re: Srebra na sprzedaż

  Czy te "srebra rodowe" w postaci nieruchomości są własnością p.Piskorskiego,że może tak sobie je sprzedać?
 • 2009-07-03 23:50 | Bobas

  Re: Srebra na sprzedaż

  Stronnictwo Demokratyczne stanowi dla mnie ugrupowanie o reputacji jeszcze gorszej niż dawne jego guru w postaci PZPR. Przyczekało w dziupli dwadzieścia lat i udało mu się przechować nabyte z nadania PRL nabytki majątkowe. Z tego uczynili swój „znak towarowy”. Paweł Piskorski jest z kolei na tyle kutym, że takiej okazji nie przepuści, aby nie dokonać kumulacji swego kapitału politycznego, dysponując taką kurą pod ręką.

  Z kolei Olechowski został członkiem PO wtedy, kiedy dawało mu to szansę na zaistnienie w wyborach prezydenckich. Z chwilą niezrealizowania się w nich zamilkł i przestał całkowicie udzielać się w szeregach tego ugrupowania. Dzisiaj jest autorem żałosnego listu do premiera Tuska, w którym użala się na pozbawienie go jakiegokolwiek wpływu na działalność PO. Po tym ocenia się między innymi skuteczność polityka, że nie pozwala sobie na wpuszczenie w taki kanał, a jeśli nie potrafi, to pozostaje kółko różańcowe. Z całgo przebiegu kariery politycznej tego pana wynika, że przynależność partyjna interesowała go tylko na tyle, na ile jego ugrupowanie było w stanie zapewnić mu spełnienie jego fanaberii bycia prezydentem. Jego kolejne podłączenie się pod stowarzyszenie Piskorskiego ma na celu pod nowym szyldem spróbować skoku na fotel prezydencki.

  Pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że społeczeństwo polskie zebrało już wystarczającą porcję doświadczeń i takie próby manewrów przedwyborczych potrafi właściwie ocenić. Biorąc pod uwagę dotychczasową reputację obu panów i wspierającego ich ugrupowania potrafi ono wyeliminować ich z gry w przedbiegach. Jeśli nie, to mogłoby świadczyć, że polski wyborca potrzebuje jeszcze pewnej porcji edukacji, której musi doświadczyć na własnej skórze.
 • 2009-07-05 00:52 | Krzysio

  Re: Srebra na sprzedaż

  Piskorski to oszust i cwaniak i taki czlowiek zdobywa zufanie elit demokratycznych.Ludzie spojrzcie na siebie,zastanowcie sie...poki nie jest za pozno,bo moze byc gorzej niz z blizniakami!
 • 2009-07-07 22:16 | lena

  Re: Srebra na sprzedaż,a moze i jodly, swierki isosny z lasku ''Piskorskiego''?

  Zbierajcie wszelkie odpady, te tez maja swoja legende( OLEXY).