Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Bagnety na nożowników

(4)
Ujgurzy uważani są przez władze chińskie za fundamentalistów - terrorystów.
 • 2009-07-06 16:29 | fakty

  Re: Bagnety na nożowników

  prostując fakty - "doniesienie o gwałcie" dokonanym rzekomo przez ujgurskich robotników fabryki w Shaoguan było wyssanym z palca oszczerstwem wrzuconym do sieci przez byłego pracownika tejże fabryki, wściekłego z powodu niezatrudnienia. Sfabrykowanie informacji o gwałcie potwierdziły nawet oficjalne chińskie media.
 • 2009-07-07 04:09 | yes, we can...

  Re: Bagnety na nożowników

  Zabito 140 osób, a "USA wyraziły zaniepokojenie"
 • 2009-07-08 09:51 | tomala

  Re: Bagnety na nożowników

  Polska jak zwykle powinna poprzec Ujgurow.Tak jak poparla Czeczenow.W zamian otrzymamy wrogosc Chin i nowa mafie w Polsce.
 • 2009-07-08 11:16 | jotka

  Takich przypadków w świecie są setki.Cyganie ,Kurdowie itd ,itd.USA pokazały podczas wojny północ -południe jak należy je rozwiązywać . Padło parę milionów trupów i od tej pory nikt już tam nie chce się rozdzielać.Obecnie na świecie podsyca się konflikty zwłaszcza w tych państwach gdzie są bogactwa naturalne bąź też przez to działanie można zaszkodzić innym wpływowym państwom.Konflikty w których giną nawet miliony ludzi są niezauważane wtedy gdy racje polityczno gospodarcze za tym nie przemawiają -choćby HUTU-TUTSI.Smutne.