Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Apolityczny fachowiec

(8)
Dymisja wiceminister Chłoń - Domińczak: wydawało się, że Jolanta Fedak doceni jej kompetencje, ale dla mediów nie pani minister, ale jej zastępczyni była autorytetem.
 • 2009-07-07 12:56 | Anastazja

  Re: Apolityczny fachowiec

  To jest normalka w instytucjach państwowych i samorządowych.Udawać niedorozwiniętą, to sposób na przetrwanie. Tam się liczą kwalifikacje partyjne. Im słabszy przelożony tym głupszymi woli się otaczać otaczać.Udawać głupich!
 • 2009-07-07 14:00 | wkb

  Wciąż aktualne jest Zarządzenie cara Rosji Piotra I z 9 grudnia 1708 roku: "Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem istoty sprawy nie peszyć przełożonego."
 • 2009-07-07 15:37 | ewka

  Re: Apolityczny fachowiec

  czyżby pani Domińczak nie pracowała w resorcie za czasów Leppera? Pracowała! ale odeszła za czasów PO/PSL, czego pani redaktor jakoś nie uwypukliła. ot , dziennikarski obiektywizm wg "polityki".
 • 2009-07-07 18:03 | Elena

  Fachowiec dla p. FEDAK, nic nie znaczy, juz dawno skarzyly sie panie na jej

  sposob bycia i traktowanie podwladnych. Dzis juz widac,ze dziala wraz z p.Klopotkiem i PSL, przeciw tej koalicji. Trzeba miec oczy i uszy, by ta prawde dostrzec.
 • 2009-07-08 12:56 | Michal_sic

  Marzę o uczciwej debacie publicznej

  Marzę o debacie publicznej, w której artykuły w Polityce, Gazecie Wyborczej czy tez Rzeczpospolitej obejdą się bez przekręcania faktów oraz rutynowego dowalania odpowiednio PIS ani PO. Agnieszka Chłoń - Domińczak za czasów Anny Kalaty pracowała w innym ministerstwie będącym pod kontrolą PIS to jest Ministerstwie Rozwoju Regionalnego, a po usunięciu Samoobrony wróciła do Ministerstwa Pracy w rządzie J Kaczyńskiego.
  Teraz odeszła z ministerstwa, które decyzją Donalda Tuska przydzielono ignorantom z PSL. Tę samą informację można napisać dowalając tendencyjnie lub po prostu wskazując na fakty. Czy kiedyś tak będzie????
 • 2009-07-08 21:41 | mfs

  Re: Apolityczny fachowiec

  Trudno nie docenić pani Ch-D. Pierwszy raz została doceniona, kiedy na ostatnim roku studiów magisterskich, została v-ce dyrektorem. Jeszcze nigdy nie zaobserwowałem, żeby student został choćby group leaderem. Ale najwyraźniej korporacje nie doceniają fachowców w takim stopniu, jak potrafią to zrobić polskie urzędy. Bo poza nimi panują naturalne prawa przyrody - niemowę najpierw siada, potem chodzi na czworaka, by NA KOŃCU chodzić i biegać.

  Wy, mili apologeci tej pani, zapewne znacie mnóstwo przypadków studentów-dyrektorów?

  Oczywiście zastanawiać się nad apolitycznością jest fajnie, ale może ktoś mi wyjaśni czemu nad ideą iluśsetmiliardowej reformy, robionej pod okiem studentki (o, przepraszam, wicedyrektora) tak łatwo przejść do porządku dziennego? Czy to jest normalne?
 • 2009-07-08 23:55 | Krystyna.

  Smutne, ale prawdziwe.
 • 2010-01-19 16:43 | Kłamstwa liberałów!

  Re:Apolityczny fachowiec

  Jak się nie wie o czym pisze to lepiej nie pisać, pani Redaktor! kalata ma dwa fakultety i doktorat! Jakie są pani kompetencje?