Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Prosimy o więcej

(4)
Komisje śledcze to forum walki politycznej. W tym błocie dobrze czują się zarówno panie, jak i panowie i nie należy im przeszkadzać.
 • 2009-07-08 08:22 | MW

  Re: Prosimy o więcej

  I o to właśnie chodzi. Pokazać dominujący obraz polskich polityków, który jak w soczewce odbija się w komisjach. Ale tylko pokazać, niestety znaczna część dziennikarzy wykorzystuje naszych polityków, a przede wszystkim to, że nie mają nic szczególnego do zaproponowania, do promowania siebie i nabijania oglądalności. Nadzieja w tym, że będzie coraz więcej przekazów do społeczeństwa objaśniających ten show. Pozdrawiam
 • 2009-07-08 10:29 | AdamK

  Re: Prosimy o więcej

  Pani Redaktor, pochwalić jedynie wypada tak trafnej, aczkolwiek oględnej diagnozy. Wg. mnie "wybrańcy narodu" przed kamerami zachowują się jakby najedli się szaleju, za grosz poczucia wstydu z własnej nieznajomości prawa, nieumiejętności kojarzenia faktów.
 • 2009-07-09 10:23 | bumbos

  Re: Prosimy o więcej

  Zgadzam z Panią Redaktor że politycy występujący przed komisją potrafią się całkowicie odkryć, pamiętam jakim zaskoczeniem dla mnie było zachowanie przed komisją d.s. ustawy medialnej Adama Michnika
 • 2009-07-09 12:23 | przypadkowy

  zwyczaj powoływania wysokich komisji był bardzo upowszechniony w carskim imperium oraz w systemie sowieckim. Powołanie komisji rozwadnia sprawę do takich rozmiarów,że pod koniec jej działania nie bardzo wiadomo o co tak właściwie sprawa się toczyła.A o to właśnie chodzi żeby wydarzenia o które rzecz się toczy tak zagmatwać, aby albo zdjąć z kogoś odpowiedzialność,albo znależć kozła ofiarnego.Śmieszne jest powoływanie tych komisji chyba,że ich celem jest być może wylansowanie nowych postaci wśród ogłupionego ludu