Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Współczynnik wsobności

(3)
Habsburgowie dokonując pokojowego podboju świata złamali ważne prawo natury: nie będziesz żenić się z bliskimi krewnymi.
 • 2009-07-08 23:43 | mm

  Błąd

  Błąd w dacie:
  "integralność swych poczynań (...) Rothschildowie osiągnęli stosując tę samą praktykę. Począwszy od 1924 r. (...) Do 1877 r."
  Powinno być "od 1824" - oczywiście o ile druga data jest poprawna.
 • 2009-07-09 13:01 | Le_lutki

  Re: Współczynnik wsobności

  Na przykład rządza zachowania rodzinnej władzy bądź – co na jedno wychodzi – rodzinnego majątku

  ajaj - a nie zadza przez "z" z kropka?
 • 2009-07-10 16:44 | ron

  Re: Współczynnik wsobności

  No to jak to jest ze zwierzętami hodowlanymi, które przeważnie są hodowane wsobnie i to od wieków? Jakoś nie umierają na straszne choroby genetyczne. Z jednej strony kilka przypadków kazirodztwa wśród ludzi i miliony milionów wśród hodowlanych zwierząt bez katastrofy.