Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak pomóc oszukanym pracownikom??? PILNE

(1)
2009-07-11 22:21 | anna karoń
Będzie to bardziej prośba o pomoc/poradę. Nie wiem gdzie zwrócić się o pomoc w sprawie oszukanych przez polskiego pracodawcę robotników ukraińskich . Moja rodzina wynajmowała tę ekipę do remontu piwnicy trwającego miesiąc. Zatrudniający 2 Ukraińców (notabene sumiennie wykonali całe zlecenie) Polak oszukał nie płacąc im ani grosza z pieniędzy, które my mu przekazaliśmy. W tej chwili pozostali bez środków do życia (nie zapłacił im również za dwa poprzednie zlecenia), a my z wielkim wyrzutem sumienia, że daliśmy zarobić oszustowi-pośrednikowi, a oni zostali z niczym. Jeżeli znają Państwo jakieś organizacje pomagające oszukanym pracownikom ze Wschodu proszę o podpowiedz.