Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Piłka i demokracja

(4)
Polski premier mówi, że piłka jest ważna, ale nie aż tak, żeby zawieszać demokrację.
 • 2009-07-12 00:15 | Artur

  Re: Piłka i demokracja

  Euro bylo/jest olbrzymia szansa dla Polski i Ukrainy. Chodzi o skok technologiczno-cywilizacyjny. Nowa infrastruktura, drogi, lotniska, stadiony etc. Niestety,partnerstwo Polsko-Ukrainskie jest asymetryczne.Ukraina to post-Sewiecki twor o stopniu demoralizacji w Polsce nie znanej. Ukraincy stanowia w tum kraju mniejszosc. Wiekszosc to Moskale lub ludnosc zrusyfikowana. Alkoholicy, prostytutki, mafiozi i dysfunkcjonalni politycy. Na tle Ukrainy Polska to wyrafinowany kraj. Niech Kijow bedzie mial otwarcie i final a Polska 6 miast. To jedyne dobre rozwiazanie.
 • 2009-07-12 19:47 | Pe-Ko.

  Nie można bezpodstawnie przesadzać. Obywatele współcsnej Ukrainy tak naprawdę nie są w niczym gorsi ani lepsi od Polaków.Czy wypada publicznie głosić tak fałszywe opinie o sąsiednim państwie i narodzie.
 • 2009-07-12 20:07 | Pe-Ko.

  Nie można bezpodstawnie przesadzac.Obywatele współczesne Ukrainy nie są w niczym gorsi ani lepsi od Polaków.Ostatni spis ludności wykazał,że ponad 80% zalicza siebie do narodowości ukraińskiej.Dużą część zamieszkujących tam Rosjan cechuje ukraiński patriotyzm. Nieprawdą jest,że"w tym kraju większość to Moskale lub ludność zrusyfikowana".Czy wypada publicznie głosic tak fałszywe opinie o sasiednim państwie i narodzie
 • 2009-07-13 16:44 | lecgu

  W czym możemy pomóc Ukrainie ?