Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Porządki po Jelcynie

(5)
Na żądanie Moskwy kraje, wchodzące w skład Federacji Rosyjskiej rezygnują z niepodległości i wykreślają ze swoich konstytucji zapisy o suwerenności i obywatelstwie.
 • 2009-07-13 05:18 | Adalbert

  Re: Tak jak w Rosji , tak w UE kraje powinny walczyć

  W krajach Unii też powinny obudzić się regionalne marzenia o suwerenności zabieranej podstępnie przez Traktat Lizboński. UE w tym zapowiadanym kształcie zaczyna przypominać RWPG z centralą partyjną w Brukseli. Tak jak w "Jakucji nie mieli najmniejszego zamiaru rezygnować z suwerenności" - tak miejmy nadzieję w Polsce też nikt nie ma zamiaru rezygnować z suwerenności. Miejmy nadzieję, że Polska też się ocknie z tego amoku i zacznie walczyć o suwerenność , a nie wykreślać z konstytucji zapisy stanowiące o polskiej suwerenności ? Traktat Lizboński jest wymyślony przez europejskiego odpowiednika Putina.
 • 2009-07-13 14:03 | michrich

  Re: Porządki po Jelcynie

  Czy Polska zgodzila by sie sie na suwerennosc Kaszub gdyby na Kaszubach odkryto zloza ropy naftowej?
 • 2009-07-13 15:12 | PeerGynt

  Adalbert pisze:
  "Traktat Lizboński jest wymyślony przez europejskiego odpowiednika Putina."
  A przez kogo jest wymyślony Twój europejski, bo przecież nie polski, nick. Wygląda mi to na piętrową agenturę. Nie leź tylko tam, gdzie Cię nie zpraszają, ze swoją amokalną (deliryczną?) misją. Koniec może być podobny.
 • 2009-07-13 15:44 | Tatu Rusky

  Re: Porządki po Jelcynie

  pięknych obrazkowy

  dobry selekcja
 • 2009-07-13 23:51 | Adalbert

  @PeerGynt
  Twój post drogi PeerGynt wygląda na "piętrową schizofrenię" autora?
  Traktat Lizboński ogranicza jeszcze, już i tak wirtualną suwerenność Polski. Kraj bez własnych banków, bez własnych fabryk, bez własnych mediów publicznych / za chwilę / , to kraj mój , czyli Polska , ale ten twój kraj jest jakby gdzie indziej , czy ty może masz inną globalną - ojczyznę ?
  Według mojego odczucia Polska ma obowiązek bronić własnej suwerenności, a nie się jej zrzekać na rzecz biurokratycznych struktur UE. Gdzie tu znajdujesz "piętrową agenturę" ?