Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Tango funeralne

(1)
Z punktu widzenia medycyny Stanisława Kustra (l. 84) umarła w połowie czerwca. Ale teraz znów żyje. Nie jest łatwo ten fakt zalegalizować.
  • 2009-07-14 10:32 | Neata

    Re: Tango funeralne

    Z ogromna przyjemnoscia czytam wszystkie artykuly pana Kolodziejczyka. Nie zapomne nigdy tekstu sprzed ok. roku, a moze dwoch lat, w ktorym pan Kolodziejczyk pisal (byly tam tez jego zdjecia) o dzieciach mieszkajacych na Syberii. Mam nadzieje i pewnosc, ze zostanie pan kiedys slynnym nazwiskiem Polityki, bo pisze pan po prostu swietnie. Serdeczne pozdrowienia, Beata