Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Niech będzie Grabarczyk

(6)
Minister infrastruktury Cezary Grabarczyk tę noc z pewnością przespał spokojnie. Choć czeka go głosowanie nad wotum nieufności, nikt nie ma wątpliwości, że swoje stanowisko zachowa. I bardzo dobrze.
 • 2009-07-17 17:57 | Miś Yogi

  Niech będzie Grabarczyk

  Jerzy Polaczek ma prawo krytykować.
  Za jego kadencji oddano 12km autostrad
 • 2009-07-17 17:58 | Baron

  Re: Niech będzie Grabarczyk

  Ech, negatywna propaganda w mediach odnośnie budowy dróg cały czas mnie zaskakuje. Proszę obejrzeć mapkę przygotowaną przez społeczność ze skyscrapercity.com:

  http://img12.imageshack.us/img12/9928/291200.png

  Buduję się obecnie bardzo dużo, skok ilości ogłoszonych/rozstrzygniętych/podpisanych umów w porównaniu do lat przez rządami PO jest b. duży, a wszystko wskazuje na to, że dzięki EURO2012 żadna władza nie zdecyduje się na zabranie pieniędzy z inwestycji drogowych, aby pokryć dziurę budżetową...

  Innymi słowy - jest dobrze, będzie jeszcze lepiej, a tylko w mediach trwa kampania negatywna.
 • 2009-07-17 18:09 | Maryla

  Re: a może znaleźć na dobrowolnej emigracji nowego Czumę ?

  Ten minister /emigracyjny /okazał się bardzo kompetentny w oczach liberalnego premiera Tuska . Gabinet Platformy jest konglomeratem 'fachowców' , co potwierdza starą prawdę , że najlepszym "fachowcem" okazuje się kolega lub szwagier kolegi. Można też pożyczyć ministra Sikorskiego od PiS, bo on ma wiele rekomendacji z wielu partii.
  Na tym polega ta "rewolucja Solidarnościowa" , że syn przewodniczącego "S" dostaje synekurę w Brukseli i ucieka przed dziennikarzami by odpowiedzieć na pytanie : Co wiem o Unii Europejskiej ?
  Godne podziwu jest trzymanie się tej samej ekipy ministrów w rządzie PO-PSL i trzymanie na dystans "zmiennika" Pawlaka ? Jak się nie ma takich ministrów jakich w RP potrzeba , to się kocha takich ministrów jakich się ma.
 • 2009-07-17 19:14 | lecher1

  Re: Niech będzie Grabarczyk

  "Zawodzą wszyscy- władze rządowe i samorządowe, szczebel lokalny i centralny, resorty infrastruktury, środowiska, finansów, rozwoju regionalnego. Zawodzi premier i ministrowie, posłowie i senatorowie, zawodzą dyrektorzy departamentów i naczelnicy wydziałów, dyrektor Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad i jego podwładni w terenie. " - ale wszyscy w/w uważają się za wybitnych specjalistów w swoich dziedzinach, przyznają sobie odpowiednio wysokie apanaże i ostatnio wysokie nagrody(min.sportu) chociaż rezultatów ich pracy nie widać.Za kryzys płacą nie ci z pensjami 30tyś. lecz ci z minimalnym, wynagrodzeniem i drobni przedsiębiorcy, coraz bardziej du\szeni przez fiskusa i samorządy.
 • 2009-07-17 19:20 | Ubawiony

  Re: Niech będzie Grabarczyk

  Tak trwał PRL,gdzie miernych ale wiernych trzymano calymi latami.Panie Grzeszak--pewno pan żałuje że odszedł Rakowski,bo zanim inni się wciągnęli to narobili bałaganu
 • 2009-07-21 15:57 | senior

  Jako inżynier projektant pracowałem w różnych krajach, m.in. w totalitarnych - w Korei Pł.
  w Chinach i w byłej Jugosawii Muszę stwierdzić z ubolewaniem, że tam inwest,ycje realizowane były sprawnie, nikt nie ośmielił się sprzeciwić "wielkiemu wodzowi".
  Nie namawiam do wprowadzenia w Polsce dyktatury, ale energiczne i bezwzględne egzekwowanie decyzji przydałoby się. Nie może być tak,że kilku pieniaczy lub nawiedzonych ekologow blokuje ważne inwestycje.
  No bo zastanówmy się, co jest powodem takiej ślamazarnej działalności w zakresie budowy autostrad? Kraj mamy płaski, pieniądze są, specustawa jest uchwalona, przemysły materiałów i maszyn budowlanych są dobrze rozwiniete.
  Jeśli chodzi o min.Grabarczyka, to pozwólmy mu spokojnie pracować. Jest on wgryziony w toczące sie procesy projektowe i przetargowe i trzeba mieć nadzieję, że to zaowocuje.