Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Postaram się mówić wolno...

(3)
Do Polski przyjechała Alison Moyet. Ostatni raz gościła u nas 18 lat temu, przy okazji sopockiego festiwalu. Swój jedyny koncert dała w Olsztynie w czwartek 16 lipca. Spotkaliśmy się z nią na dzień przed tym wydarzeniem.
 • 2009-07-20 16:55 | AZWKM

  Wow!

  Genialny wywiad z Gwiazdą mojej młodości, która w jego trakcie okazała się być zwykłym człowiekiem, a nie lansującym się tu i tam "celebrytem". Chylę czoła przed Autorką wywiadu za jego multimedialną koncepcję (wstyd się przyznać, że nie kojarzyłem, że zespoł Erasure był taki zwariowany, aż szkoda, że za jakiś czasów nie wpatrywałem się w MTv) jak i za wydobycie z A. Moyet jej prawdziwej ja.
  Gratuluję i zazdroszczę.

  Szacunek
 • 2009-07-21 07:05 | mwierny

  Fantastyczna wokalistka - świetny wywiad! Kto nie był na koncercie niech żałuje.
 • 2009-07-21 10:38 | 123

  Super wywiad!

  Super wywiad!