Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wszystko takie niezałatwione...................

(1)
2009-07-22 10:56 | Roman Koziorowski
Wstrząsający artykuł i jak zwykle brak jednej odpowiedzi, co zrobić, żeby choć troszkę ograniczyć ilość tragedii na drogach. Jedyne , co przychodzi do głowy, to przymusowe zdawanie psychotestów, przed kursem i podniesienie wieku umożliwiającego otrzymanie prawa jazdy. Nie było by też bez znaczenia karanie mandatami , zależnie od zarobków, tak jak to dzieje się w krajach skandynawskich i bezwzględna konfiskata pojazdu osobie nietrzeźwej.
To wszystko razem w połączeniu z rygorystycznym i natychmiastowym wykonywaniem kary może dać jakiś efekt.
Samochód powinien być traktowany, tak jak broń palna!